This site uses cookies. By using it you agree to their use in accordance with current browser settings .
I accept

Loading...


Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalDorota Wypart TŁUMACZ

Send Print Download added: Piotr Sajdak | 2015-12-22 14:50:33
turcja

Witam serdecznie,mieszkam w Turcji od 23lat gdzie pracuję i studiowalam na İstanbul Universite zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi i ustynymi . Mam doświadczenie w tłumaczeniach na targach różnych branż, wyjazdach do fabryk, tłumaczeniach na spotkaniach, tłumaczeniach oficjalnych ( m.in. przy wizycie Wiceministra Dariusza Bogdan(Miedzynarodowe Targi ICT Elektronika,İnformatyka,Telekomunikacja İstambul)

Witam serdecznie,mieszkam w Turcji od 23lat gdzie pracuję i studiowalam na İstanbul Universite zajmuje się tłumaczeniami pisemnymi i ustynymi . Mam doświadczenie w tłumaczeniach na targach różnych branż, wyjazdach do fabryk, tłumaczeniach na spotkaniach, tłumaczeniach oficjalnych ( m.in. przy wizycie Wiceministra Dariusza Bogdan(Miedzynarodowe Targi ICT Elektronika,İnformatyka,Telekomunikacja İstambul) Ponadto pomagam w negocjacjach cen, organizacji przyjazdu ( hotele, transport w Turcji,) oraz w korespondencji z tureckimi partnerami po wizycie klienta. Oprócz tłumaczeń wsparcie know-how i follow-up przy przeprowadzaniu projektów biznesowych.Możliwość tłumaczeń w dowolnej konfiguracji polski,turecki, angielski,rosyjski.
Możliwość pomocy w tłumaczeniach przy wyjazdach tureckich partnerów biznesowych do Polski/Europy np. przy projektach wymagających instalacji technicznych /oprzyrządowania, czy szkoleniach i innych, także w oparciu o partnerów w EU. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

 
Selected
Polish companies offers

Strony internetowe

Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skle...
Polska - RUSIEC 2020-10-26 Added:Michał Koliński IT / ICT See offer

Bubble wrap

BUBBLE FOIL for universal use. Practical to use and economical to buy. Bubble wrap is tear-resis...
Polska - WARSZAWA 2020-10-22 Added:Paweł Bednarski Trade See offer

Coreless stretch film

The best coreless stretch film on the Polish market. Thanks to the use of the latest technology, ...
Polska - WARSZAWA 2020-10-22 Added:Paweł Bednarski Trade See offer

See more offers