This site uses cookies. By using it you agree to their use in accordance with current browser settings .
I accept

Loading...


Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalTurcja otrzyma prawdopodobnie zniżkę na gaz z Turkish Stream

Wyślij Print Pobierz added: | 2015-08-04 10:06:42
aktualności

Turecki Minister Energetyki Taner Yildiz wierzy, że Rosja podpisze dokumenty dotyczące Turskich Stream, które gwarantują Turcji zakup 30 mld metrów sześćiennych gazu z tego gazociągu z 10,25%-ową zniżką.

Turecki Minister Energetyki Taner Yildiz wierzy, że Rosja podpisze dokumenty dotyczące Turskich Stream, które gwarantują Turcji zakup 30 mld metrów sześćiennych gazu z tego gazociągu z 10,25%-ową zniżką.

Od pewnego czasu tureckie media piszą o impasie w negocjacjach dokumentacji dotyczącej budowy gazociągu Turkish Stream, którym został zainicjonawy przez Rosję i ma przebiegać pod Morzem Czarnym. "Nie mamy żadnych oficjalnych oświadczeń lub dochodzenia w tej sprawie. Kontynuujemy współpracę" – oświadczył rosyjski ministers ds. energetyki Aleksander Novak w dniu 31 lipca br. , w odpowiedzi na doniesienia mediów w sprawie ewentualnego zatrzymania negocjacji Turkish Stream.

Całkowita przepustowość Turkish Stream, którym ma być transportowany gaz z Rosji pod Morzem Czarnym do turecko-greckiej granicy, ma wynieść 63 miliardy metrów sześciennych. Do Turcji trafiałaby zatem około połowa gazu z Turkish Stream. Turcja zgodziła się jak dotychczas na budowę jednej linii gazociągu, natomiast Rosja domaga się zezwolenia od Turcji na budowę czterech linii.

Selected
Polish companies offers

Polska - WROCŁAW 2020-11-30 Added:Adam Turek Machines and devices See offer

Halal Poultry for sale

As a direct producer of halal poultry, we offer wholesale of chicken and hen carcasses and poultr...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Added:Adan Hassan Trade, Other food products, Production of meat and fish, Food processing, Meat See offer
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Added:Kamil Tyszko Tourism, Sport and Recreation, Ships and boats See offer

See more offers