Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalUrządzenia wspomagające podejmowanie decyzji o nawadnianiu upraw, dzięki monitorowaniu warunków atmosferycznych, glebowych oraz prognoz opadów deszczupl
Share Print Download PDF
Contact person
Julian Ćmikiewicz
webkontakt@digitalcrops.pl
Phone: webkontakt@digitalcrops.pl
https://www.digitalcrops.pl/

Język komunikacji:
Angielski, Polski,

Description of the contract

Digital Crops – tworzymy rozwiązania oraz sensory wspomagane sztuczną inteligencją umożliwiające monitorowanie warunków panujących w uprawach.

Dzięki integracji danych pochodzących z urządzeń montowanych w uprawach dostarczamy system wsparcia w podejmowaniu decyzji o konieczności nawadniania.

Nasze produkty pozwolą zminimalizować zużycie wody = zmniejszyć koszty nawadniania, uzyskując przy tym gwarancję wysokiego plonu.

Po pierwsze – nawadniamy tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba, konieczność nawadniana ustalona na podstawie znajomości wilgotności gleby, zapowiedzianym opadom deszczu, a także gatunku i fazy rozwojowej uprawianej rośliny.

Po drugie – rozmieszczone w różnych częściach uprawy czujniki dają realny pogląd na stan warunków glebowych, a także różnorodność danego stanowisku w stosunku do stanu uwilgotnienia gleby – często brak konieczności nawadniania całej uprawy. Dzięki dokładnemu rozmieszczeniu czujników w uprawie, ustalonym na podstawie znajomości struktury gleby, a także wielkości i rodzaju uprawy - tworzone są mapy precyzyjnego nawadniania umożliwiające optymalizację procesu nawadniania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej https://www.digitalcrops.pl - w zakładce produkty :)


Supplementary information

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. czujniki wilgotności i temperatury gleby – ReHydro, a także stację meteorologiczną – MetPRO.

Bezprzewodowy, samowystarczalny czujnik wilgotności i temperatury gleby – ReHydro
Umożliwia kontrolowanie uwilgotnienia gleby w różnych częściach uprawy, na trzech poziomach (pomiar wykonywany na trzech głębokościach – 30, 60 i 90 cm).

Stacja meteorologiczna MetPRO
Wielofunkcyjne, nowoczesne urządzenie umożliwiające pomiar wielu parametrów pogodowych w sadach i uprawach polowych.
Dzięki monitorowaniu warunków pogodowych, glebowych i funkcji prognozy pogody wspomagamy producentów rolnych w podejmowaniu decyzji, w tym decyzji o nawadnianiu oraz innych zabiegach agrotechnicznych.Certifications


  • CE
  • EMC

CPV


  • Electrical machinery, apparatus, equipment and consumables', 'lighting
  • IT services: consulting, software development, Internet and support
  • Research and development services and related consultancy services
  • Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Offer type
Sell
Countries
Poland
Time limit for receipt of offers
02.09.2020
Valid from
06.03.2020
Industries
Rolnictwo i leśnictwo, Zboża, Aparatura pomiarowa i zegarki, Warzywa i owoce, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny i urządzenia, IT/ICT,
Possible production volume
30
Purchasers from abroad
NO

More offers and tenders

Strony internetowe


Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz sklepy internetowe. Wykonywane projekty są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego są niepowtarzalne. Wdrażając stronę internetow...

industries: IT/ICT
date: 26.10.2020 - 24.04.2021  

Adhesive tapes with print


We produce packaging tapes with print in wholesale and retail quantities (from 72 rolls).

industries: Zdrowie i medycyna,Doradztwo/consulting/edukacja,Handel,IT/ICT,Usługi finansowe,Wydawnictwa,Fotografia,Muzyka,Film,Rzemiosło artystyczne,Wzornictwo i projektowanie mody,Media i reklama,Sektor kreatywny,Organizacja targów i wydarzeń,Turystyka, sport i rekreacja,Transport i logistyka,Architektura,Budownictwo,Budownictwo i architektura,Ochrona środowiska,Energia i surowce odnawialne,Pozostałe wyroby,Gry i zabawki,Sprzęt sportowy,Instrumenty muzyczne,Pozostałe branże,Przemysł jubilerski,Wyposażenie wnętrz,Drzwi i okna,Meble,Produkcja mebli,Pozostały sprzęt transportowy,Przemysł lotniczy i kosmiczny,Pojazdy szynowe,Statki i łodzie,Części i akcesoria samochodowe,Pozostałe pojazdy samochodowe,Autobusy,Samochody osobowe,Produkcja środków transportu,Narzędzia mechaniczne,Produkcja pozostałych maszyn,Maszyny dla przemysłu papierniczego,Maszyny dla przemysłu odzieżowego,Maszyny dla przetwórstwa spożywczego,Maszyny dla górnictwa i budownictwa,Maszyny dla metalurgii,Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa,Maszyny ogólnego przeznaczenia,Pozostały sprzęt elektryczny,AGD,Oświetlenie,Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne,Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny,Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny,Aparatura pomiarowa i zegarki,Elektronika użytkowa,Komputery,Maszyny i urządzenia,Wojskowe pojazdy bojowe,Broń i amunicja,Przemysł obronny i zbrojeniowy,Produkcja metalowych wyrobów gotowych,Produkcja metali nieżelaznych,Produkcja metali żelaznych,Produkcja i przetwórstwo metali,Biotechnologia,Przemysł farmaceutyczny,Farmacja i biotechnologia,Przemysł petrochemiczny,Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych,Pozostałe wyroby chemiczne,Kosmetyki,Farby i lakiery,Pestycydy,Wyroby chemiczne w formach podstawowych,Przemysł chemiczny i kosmetyczny,Poligraficzne,Papier,Wyroby z drewna (bez mebli),Przemysł drzewny i papierniczy,Pozostałe tekstylia,Dywany i dekoracje,Tekstylia,Wyroby skórzane,Odzież i obuwie,Odzież, tekstylia, wyroby skórzane,Produkty tytoniowe,Napoje alkoholowe,Pozostałe produkty spożywcze,Kawa, herbata i przyprawy,Słodycze,Wyroby mleczarskie,Oleje i tłuszcze spożywcze,Wyroby zbożowe, piekarske i mączne,Wyroby z warzyw i owoców,Wyroby z mięsa i ryb,Przetwórstwo spożywcze,Pozostałe górnictwo i wydobywanie,Rudy metali,Ropa naftowa i gaz ziemny,Węgiel kamienny i brunatny,Górnictwo i przemysł wydobywczy,Mięso,Ryby,Leśnictwo i pozyskiwanie drewna,Warzywa i owoce,Zboża,Rolnictwo i leśnictwo
date: 21.10.2020 - 19.04.2021  

See more offers