Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalNo photo
DIGITAL CROPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Digital Crops – przewiduj przyszłość, dzięki systemowi monitoringu pól i upraw.

Wspieramy w podejmowaniu strategicznych decyzji dla branży rolno – spożywczej. Tworzymy rozwiązania oraz sensory wspomagane sztuczną inteligencją, umożliwiającą przewidywanie zagrożeń dla produkcji roślinnej oraz pomagającą w podejmowaniu świadomych wyborów. System gromadzi dane z wielu źródeł – źródeł własnych oraz państwowych i komercyjnych dostawców danych. Dzięki integracji danych pochodzących z urządzeń IoT – dronów, stacji meteo, automatów do poboru prób glebowych, jak również zdjęć cyfrowych oraz maszyn pracujących na polu, otrzymujemy informacje wprost z upraw w czasie rzeczywistym. Zastosowanie big data analytics umożliwia w pełni wykorzystanie potencjału zgromadzonych informacji do przeprowadzenia symulacji ekonomicznej, optymalizacji produkcji, redukcji start, a tym samym maksymalizacji zysków. Zgromadzone informację są wykorzystywane w wielu algorytmach wspomagając decyzje managerów gospodarstw rolnych, agronomów, producentów rolnych, a także firm usługowych działających w sektorze rolno-spożywczym. Dzięki wprowadzeniu na rynek unikalnego modelu sztucznej inteligencji, system przewiduje wystąpienie zagrożenia biologicznego na określonych uprawach. System predykcji zagrożeń biologicznych - chwastów, szkodników oraz patogenów chorobotwórczych, pozwala na błyskawiczną reakcję i skuteczne zwalczenie zagrożenia przy zastosowaniu środka ochrony roślin w odpowiedniej dawce i terminie, co z kolei wpływa na zredukowanie ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Nasze urządzenia:
• Inteligentna stacja meteo MetPro – wspomagana sztuczną inteligencją pozwala na monitorowanie warunków na uprawach, przewidując wystąpienie zagrożeń biologicznych, z możliwością ustawienia alarmów ostrzegających. Urządzenie dzięki pracy na baterii o żywotności 5 lat daje możliwość pracy w dowolnym miejscu na uprawie, zdala od infrastruktury gospodarczej.
• Czujnik wilgotności i temperatury gleby – bezprzewodowy, samowystarczalny, umożliwiający pomiar na trzech poziomach.
• Automat do poboru prób glebowych Glebex wspomagany nowoczesnym oprogramowaniem AgriSoil oraz systemem AgriCRM. Innowacyjne urządzenie umożliwiające pobór prób glebowych w wyznaczonych przez system miejsc, określonych na podstawie siatki oraz stref wyznaczonych za pomocą konduktometru. Wprowadzamy innowacje procesowe z zakresu obsługi klienta – pobrane próbki są odpowiednio oznaczane, transportowane, a uzyskane wyniki opracowywane i dostarczane w systemie FarmPortal.
Activity
Type
Services
Employment
From 10 to 50 people
Legal form
Share-holding company
Primary markets of the interest
  • Europe
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers


Events in which I participateAddress
Poland
LIGOTA WIELKA 34
OLEŚNICA
56-400
Phone: +48 501506449
E-mail: webkontakt@digitalcrops.pl
Regon : 381137525
EU VAT : PL9112028623