Search Menu
A A A high contrast A A

Export Promotion PortalNo photo
RAFAŁ POROSA

Company description
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh

Implant dentystyczny – w jakich sytuacjach warto?Implanty zębowe wypełniają przerwy w sytuacji utraty zębów i są jednym z popularnych oraz niezwykle trwałych uzupełnień protetycznych. Po właściwie wykonanym leczeniu śruba implantu jednoczy się z kością, a zamocowana na nim korona do złudzenia imituje naturalne zęby.Używając implantów można wypełniać nie tylko pojedyncze luki, ale nawet pełen komplet zębów. Implanty stomatologiczne są też solidnym wsparciem dla protez – mostów protetycznych lub całkowitych uzupełnień.
Implanty czy proteza – co wybrać?Aplikacja implantów stomatologicznych natomiast zabiera trochę czasu z uwagi na na potrzebę osadzenia implantu w kości szczęki i żuchwy, ale za to implant może przetrwać nawet do końca życia. Wszczepiony implant przed zasadzeniem korony, jaka będzie imitowała ząb, musi scalić się z tkankami i kośćmi. Dopiero po tym czasie można podejmować dalsze leczenie protetyczne.Tymczasem implanty stomatologiczne zastępują naturalne zęby, a oprócz tego nie ulegają zniszczeniu, o ile pacjent odpowiednio troszczy się o higienę zębów, implanty pozostają nienaruszone dożywotnio. To sprawia, że nie należy martwić się bólem i dolegliwościami, a nie raz wyrwanie bardzo zepsutego zęba oraz wymiana go na implant zęba, jest z reguły rozwiązaniem zdecydowanie zyskownym.
W pierwszych dniach najlepiej unikać parzących potraw i ściśle trzymać dietę półpłynną. Nie należy korzystać ze strefy jamy ustnej. Według stomatologów niewłaściwe jest też dotykanie placami i językiem operowanego miejsca, by uniknąć ryzyka zakażenia albo podrażnień. Należy rzucić palenie, ponieważ rozregulowują proces zrastania się tkanek. Obok tego co najmniej na czas  mniej więcej miesiąca nie wolno wykonywać fizycznego wysiłku.Niezwykle istotne w takiej sytuacji jest stosowanie się zaleceń stomatologa. Koniecznie jest pojawianie się na wizytach kontrolnych oraz odwiedzanie dentysty, jeśli tylko zauważy się alarmujące objawy.Przyjmowanie antybiotyków oraz leków przeciwbólowych możliwie jest tylko według wytycznych stomatologa. Samodzielne zwiększanie lub pomniejszanie dawek bez zgody lekarza może być niebezpieczne dla zdrowia. Warto również przemywać jamę ustną przeznaczonymi do tego płukankami. Posiadają one zastosowanie odkażające, łagodzące oraz przeciwbakteryjne.
Implanty


www.dentysta-torun.pl
www.dentystatorun.pl
www.stomatolog-torun.pl
www.dentysta-zakopane.pl
www.dentysta-ostrowiec.pl
www.dentysta-torun.eu
www.ortodontatorun.pl
www.implantytorun.pl
www.dentysta-inowroclaw.pl
www.dentysta-bydgoszcz.pl
www.stomatologia-torun.pl
www.dentysta-walbrzych.pl
www.dentysta-grudziadz.pl
Activity
Type
Services
Employment
Maximum 10 people
Legal form
Individual business activity
Primary markets of the interest
  • Europe
Legenda
- Primary markets of the interest
- Branches
- Purchasers from abroad
Company industries
Main industries
Marginal industries
Main industries of customers


My offers
Ortodonta toruń
Jakie są etapy wykonania protetycznego mostu ...
Date from: 16.01.2022 (15.07.2022)
The offer of the industry
Sell


Aparat ortodontyczny
W jaki sposób przebiegają fazy wykonania mostu ...
Date from: 16.01.2022 (15.07.2022)
The offer of the industry
Sell


Events in which I participate