Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI w Ankarze na targach Industrial Cooperation Days in Defence and Aerospace 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Georgijew | 2016-10-21 08:16:52
wphi, ankara, industrial cooperation, defence, aerospace

W dniach 11-13 października 2016 r., WPHI w Ankarze promował polskie firmy z branży zbrojeniowej i lotniczej na konferencji i targach Ankara Industrial Cooperation Days in Defense and Aerospace. Impreza odbywała się pod patronatem Ministerstwa Obrony Turcji. Obecne były wszystkie tureckie firmy działające w obszarze obronności.

 

Stoisko WPHI w Ankarze odwiedzili przedstawiciele resortu obrony, wojska oraz policji. Osobom odpowiedzialnym za zamówienia publiczne w ww. instytucjach została przedstawiona oferta polskich producentów z sektora obronnego i lotniczego. Przedstawiciele WPHI w Ankarze odbyli spotkania B2B z 17 firmami tureckimi i stowarzyszeniami producentów  z branży zbrojeniowej i lotniczej. Polski przemysł oferuje znaczący asortyment produktów, podzespołów i technologii, które już są lub mają potencjał być importowane przez tureckie firmy produkujące broń, pojazdy, samoloty i wyposażenie dla wojska.

Ponadto, przedstawiciele WPHI w Ankarze przeprowadzili rozmowy z obecnymi na targach osobami reprezentującymi parki technologicze i klastry sektora obronnego w Turcji. Potencjał badawczo-rozwojowy polskich klastrów obronnych i lotniczych stawarza możliwości współpracy badawczej z partnerami tureckimi. Szczególnie innowacyjne firmy opracowujące oprogramowanie dla branży zbrojeniowej i lotniczej, a także firmy budujące symulatory jazdy lub lotów mogą wspólnie z tureckimi partnerami tworzyć innowacyjne produkty.

 

 

Targi i konferencja Industrial Cooperation Days in Defence and Aerospace organiozowane są co roku w różnych miastach przez Advanced Business Events - BCI Aerospace - wiodący organizator imprez B2B dla przemysłu lotniczego. W 2017 r. w maju wydarzenie to odbędzie się w Rzeszowie.

Więcej informacji o wydarzeniu:

http://ankara.bciaerospace.com/en/2016-participants.html