Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSIRHA ISTANBUL - prestiżowe targi dla branży HORECA w Turcji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Georgijew | 2016-11-28 10:53:27
horeca, artykuły spożywcze, restauracje, hotele, catering, import, dystrybucja, wyroby ze szkła, maszyny, sprzęt agd, wyposażenie kuchni

Targi SIRHA Istanbul to prestiżowe wydarzenie skupiające największych dostawców produktów spożywczych, maszyn i wyposażenia dla branży HORECA w Turcji. Odbywająca się od 4 lat impreza przyciąga corocznie około 400 wystawców, w tym największych tureckich importerów artykułów spożywczych wysoko przetworzonych i maszyn dla branży HORECA.

slider-21
20161126154712resized 1


20161125152640resized

Przedstawiciel WPHI w Ankarze wizytował odbywajace się w dniach 24-26 listopada targi SIRHA w Stambule. Są to najbardziej prestiżowe targi dla branży HORECA w Turcji. Dużą część wystawców na targach stanowią importerzy żywności zaopatrujący hotele, restauracje i sieciowych usługodawców z zakresu cateringu w Turcji.

Kolejną dużą grupę wystawców stanowią importerzy maszyn i urządzeń dla branży HORECA czyli piekarników, lodówek i zmywarek przemysłowych oraz innego rodzaju maszyn do przygotowywania dużych ilości żywności i napojów.

Ponadto, na targach SIRHA obecnych jest corocznie kilkanaście dużych tureckich firm zajmujących się wyłącznie importem i dystrybucją wyrobów ze szkła, zastaw stołowych, różnego rodzaju garnków i urządzeń do gotowania oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów dla kuchni i jadalni, w szczególności takich jak: sztućce, świece, serwetki, ozdoby, solniczki i inne pojemniki na produkty spożywcze.

Przedstawiciel WPHI w Ankarze przeprowadził rozmowy z obecnymi na targach importerami tureckimi. Importerzy są otwarci na propozycje eksportu z Polski.

Polskie firmy zainteresowane eksportem do Turcji wyżej opisanych grup produktów, mogą zgłaszać się do WPHI w Ankarze w celu nawiązania współpracy ze wskazanymi wyżej importerami tureckimi.

 

Więcej informacji o wystawcach i przebiegu targów można uzyskać mailem lub telefonicznie od WPHI w Ankarze.

 

Szczegółowy opis targów SIRHA dostępny jest pod linkiem:

http://sirha-istanbul.com/en/

 

 

 

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

DPM SOLID LTD Spółka komandytowa - Poland

DPMSolid Limited Sp. k. is a Polish company with almost 20 years of experience in the production ...
Polska - Kowanówko 2021-01-19 Dodał: Paweł Kosmowski Handel, Pozostały sprzęt elektryczny, Oświetlenie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

Słomki Papierowe

Jesteśmy bezpośrednim importerem naczyń ekologicznych dla branży HORECA. Na aukcji oferujemy przy...
Polska - Konin 2021-01-19 Dodał: Małgorzata Musiał Handel Zobacz ofertę

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert