Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSIRHA ISTANBUL - prestiżowe targi dla branży HORECA w Turcji

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marta Georgijew | 2016-11-28 10:53:27
horeca, artykuły spożywcze, restauracje, hotele, catering, import, dystrybucja, wyroby ze szkła, maszyny, sprzęt agd, wyposażenie kuchni

Targi SIRHA Istanbul to prestiżowe wydarzenie skupiające największych dostawców produktów spożywczych, maszyn i wyposażenia dla branży HORECA w Turcji. Odbywająca się od 4 lat impreza przyciąga corocznie około 400 wystawców, w tym największych tureckich importerów artykułów spożywczych wysoko przetworzonych i maszyn dla branży HORECA.

slider-21
20161126154712resized 1


20161125152640resized

Przedstawiciel WPHI w Ankarze wizytował odbywajace się w dniach 24-26 listopada targi SIRHA w Stambule. Są to najbardziej prestiżowe targi dla branży HORECA w Turcji. Dużą część wystawców na targach stanowią importerzy żywności zaopatrujący hotele, restauracje i sieciowych usługodawców z zakresu cateringu w Turcji.

Kolejną dużą grupę wystawców stanowią importerzy maszyn i urządzeń dla branży HORECA czyli piekarników, lodówek i zmywarek przemysłowych oraz innego rodzaju maszyn do przygotowywania dużych ilości żywności i napojów.

Ponadto, na targach SIRHA obecnych jest corocznie kilkanaście dużych tureckich firm zajmujących się wyłącznie importem i dystrybucją wyrobów ze szkła, zastaw stołowych, różnego rodzaju garnków i urządzeń do gotowania oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów dla kuchni i jadalni, w szczególności takich jak: sztućce, świece, serwetki, ozdoby, solniczki i inne pojemniki na produkty spożywcze.

Przedstawiciel WPHI w Ankarze przeprowadził rozmowy z obecnymi na targach importerami tureckimi. Importerzy są otwarci na propozycje eksportu z Polski.

Polskie firmy zainteresowane eksportem do Turcji wyżej opisanych grup produktów, mogą zgłaszać się do WPHI w Ankarze w celu nawiązania współpracy ze wskazanymi wyżej importerami tureckimi.

 

Więcej informacji o wystawcach i przebiegu targów można uzyskać mailem lub telefonicznie od WPHI w Ankarze.

 

Szczegółowy opis targów SIRHA dostępny jest pod linkiem:

http://sirha-istanbul.com/en/

 

 

 

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pendrive z nadrukiem

Profesjonalnie zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i p...
Polska - WARSZAWA 2022-05-27 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Kubki termiczne z nadrukiem

Gadżety reklamowe są jednym z narzędzi marketingu. Generalnie gadżetem może być praktycznie każdy...
Polska - WARSZAWA 2022-05-07 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Przewodniki "AUTOKLAWY SPOŻYWCZE"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi autoklawy przemysł...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Doradztwo/consulting/edukacja, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Aparatura pomiarowa i zegarki, Biotechnologia Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert