Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzywóz urządzeń radiowych i telekomunikacyjnych

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Redakcja | 2018-02-15 09:11:16
turcja, premium

Wszystkie przywożone do Turcji urządzenia radiowe i końcowe urządzenia telekomunikacyjne muszą spełniać wymagania określone w stosownych przepisach i wymagania dotyczące norm jakości.

Jeśli tego rodzaju towary pochodzą z państw członkowskich Unii Europejskiej albo posiadają Świadectwo przewozowe A.TR, nie jest wymagana w ich przypadku deklaracja zgodności, a niektóre z nich mogą być przywożone bez ograniczeń. Niezależnie od tego, wybrane artykuły objęte są obowiązkiem uzyskania numeru referencyjnego TAREKS przyznanego przez Ministerstwo Gospodarki, bez względu na to, czy pochodzą z państw członkowskich Unii Europejskiej, czy z państw trzecich. W przypadku importu towaru posiadającego świadectwa przywozowe A.TR numer ten jest przyznawany bez uprzedniej inspekcji fizycznej.

 

O ile dany rodzaj towarów nie został wcześniej zgłoszony i wpisany do odpowiedniego rejestru prowadzonego przez turecki Urząd Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych (BTK), warunkiem, jaki należy spełnić, aby móc przywieźć towary na ww. warunkach, jest zawiadomienie wydane przez wspomniany urząd BTK.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sprzedaż maszyn

Sprzedaż urządzeń spawalniczych Sprzedaż spawarek Sprzedaż akcesoriów spawalniczych Sprzedaż m...
Polska - KOMORNIKI 2021-02-17 Dodał: Użytkownik Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert