Arama Menü
A A A Yüksek kontrastlı: A A

İhracatı Geliştirme Etüd PortalıKubki z nadrukiempl
Hisse Baskı İndir PDF
Ilgili kişi
Strony DE
biuro@ukontentowani.pl
Tel: 508 105 485
http://strony.de

Język komunikacji:
Polski,

Düzeninin açıklaması

Kubki z własnym nadrukiem to również bardzo popularna i ponadczasowa forma prezentu. Czy to dla mamy, dla taty albo dziadków. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla dziewczyny to wykombinuj jakiś chwytliwy nadruk, który dobrze jej się będzie kojarzył. Dorzuć do tego mały bukiet, kubek z własnym nadrukiem ładnie zapakuj i uśmiech gwarantowany. Sprezentuj taki kubek nawet sobie z do domu, pracy, domu partnerki, nic nie stoi na przeszkodzie.


Tamamlayıcı bilgiler

Wzory nie zawsze muszą kojarzyć się z Twoją firmą. Inspiruj się swoim hobby, upodobaniami, tematyką, które w jakiś sposób Cię interesuje. Pamiętaj jednak, o jednej dość ważnej rzeczy dotyczącej kubków z własnym nadrukiem. Wolnoć Tomku w swoim domku, idealnie wpasuje się w morał. Nie każdemu może spodobać się Twój wzór. O ile kubek z nadrukiem wykorzystujesz tylko w domu to nie ma problemu. Jednak jeśli zabierasz go do pracy, zadbaj żeby nikogo nie obrażał. Źle się to może skończyć.

Takie kubki z nadrukiem to również świetna sprawa dla całej Twojej paczki. Znajdź idealny kubek z nadrukiem i sprezentuj go swojej ekipie. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście wspólnie zastanowili się nad wzorem, który Was charakteryzuje. Gwarantuję Ci, że dzięki temu, czas spędzony razem będzie kojarzył Wam się tylko z pozytywnymi rzeczami.GBM


  • Advertising material

Eklentiler
Teklifin türü
atış
Ülke
Poland
Tekliflerin alınması için zaman sınırı
17.03.2020
Geçerlilik
19.09.2019
Şubeler
Media i reklama,
Yurt dışında alıcı
HAYIR